اخذ مجوز و تاسیس مهد کودک | iranbm
اخذ مجوز و تاسیس مهد کودک
نوشته شده توسط admin در تاریخ ۱۳۸۹/۰۵/۰۱ | مرتبط با : کار و تحصیل, کسب و کار |

اخذ مجوز و تاسیس مهد کودک

به اطلاع شما می رسانم که فقط مدرک های تحصیلی روان شناسی، علوم تربیتی، مشاوره و راهنمایی، مددکاری اجتماعی براساس پیش نویس آیین نامه تأسیس، اداره و انحلال مهدهای کودک می توانند مجوز تأسیس مهدکودک خصوصی را دریافت نمایند ٠ شما برای راه اندازی مهدکودک نیاز به مجوز یا پروانه فعالیت دارید که می توانید با مراجعه به اداره بهزیستی محل سکونت خود اقدام نمایید. شرایط گرفتن مجوز برای احداث مهد کودک عبارتست از:
۱- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۲- تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۳-دارا بودن حداقل ۲۵ سال و حداکثر ۶۰ سال سن
۴- برخورداری از صلاحیت فردی به تایید اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی
۵-برخورداری از سلامت جسم و روان به تایید پزشک معتمد سازمان
۶-دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر در رشته های علوم تربیتی ؛ روان شناسی ؛ مشاوره و راهنمایی و برخورداری از حداقل ۱ سال سابقه کار آموزشی در مهدهای کودک
۷-کسب امتیاز لازم در مصاحبه حضوری
تبصره : دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر در سایر رشته ها با گذراندن دوره مدیریت مهد کودک در دانشگاه علوم بهزیستی و برخورداری از حداقل ۲ سال سابقه کار آموزشی در مهدهای کودک می توانند ثبت نام نمایند.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

مهدی در ۱۳۸۹/۱۱/۰۱ گفته :

با سلام!
اینجانب کارشناس اقتصاد در ضمینه مدیریت از دانشگاه مسکو هستم ، بنده با این مدرک اخذ شده دارای این شرایط نمی باشم؟ ، اگر شرایطی برای بندههم هست تا در این ضمینه فعالیت داشته باشم لطفامراراهنمائی کنید.
با احترام
رضاییر در ۱۳۹۰/۰۱/۰۱ گفته :

بنده تمام این شرایط رادارم وسه سال است متقا ضی تاسیس هستم ولی باز هم به من مجوز نمیدهندازلار .محمدی در ۱۳۹۰/۰۱/۰۷ گفته :

آیا داشتن سابقه کار در مراکز توانبخشی کافی است؟فاطمه در ۱۳۹۰/۰۳/۰۷ گفته :

باسلام من دارای مدرک لیسانس بازرگانی هستم و ذوره تربیت مربی کودک را در جهاد دانشگاهی شیراز گدرانذهام و همین طور دارای مدرک مدیران مهد کودک نیز می باشم و ۶ سال سابقه در مقطع پیش دبستانی می باشم ؟ایا شاما من هم برای تاسیسی مهدکودک می باشد.و در حال حاضر مجوز تاسیس مهدوکودک در شیراز داده می شود؟فاطمه شیرزادی در ۱۳۹۰/۰۳/۲۹ گفته :

سلام
اینجانب کارشناس روانشناسی هستم و دنبال مجوز مهد کودک هستم لطفا راهنماییم کنید
متشکرمم در ۱۳۹۰/۰۳/۳۱ گفته :

با سلام اینجانب مهندس نرم افزار هستم آیا مجوز برای تاسیس مهد به من داده میشود؟م در ۱۳۹۰/۰۳/۳۱ گفته :

پس با این اوصاف با گذراندن دوره امکان اخذ مجوز هست؟سمیه در ۱۳۹۰/۰۴/۲۸ گفته :

با سلام
بنده دارای مدرک کارشناسایی پرستاری ۵ستم آیا به بنده نیز مجوز میدهندمرضیه خوبان فرد در ۱۳۹۰/۰۵/۰۱ گفته :

با سلام و نهایت احترام .من دارای مدرک کارشناسی روانشناسی هستم.لطفا برای گرفتن مجوز مهد من رو راهنمایی کنید.با سپاسزهرا در ۱۳۹۰/۰۵/۰۲ گفته :

با سلام اینجانب لیسانس نرم افزار کامپیوتر هستم و تصمیم دارم که دوره مدیر داخلی مهد را بگذارنم آیا با این شرایط می توانم مجوز مهد بگیرم؟علی در ۱۳۹۰/۰۵/۱۵ گفته :

با سلام لیسانس زبان انگلیسی هستم درصورت گذراندن کلاس مدیریت آیا مهد می توانم مجوز مهد کودک بگیرمسالومه رسولی در ۱۳۹۰/۰۶/۱۹ گفته :

با سلام
اینجانب سالومه رسولی دارای مدرک کارشناسی مشاوره و امور تربیتی هستم دارای ۲۴ سال سن و سابقه فعالیتی در مهد کودک دارم ولی برایم سابقه بیمه رد نشده است راهنمائی بفرمائیدبرای تاسیس مهد کودک چکار کنم
با تقدیم احترامسمین در ۱۳۹۰/۰۸/۰۵ گفته :

سلام من میخوام مجوز مهد بگیرم لطفا راهنمایی بیشتری کنید رشته علوم تربیتی هستممریم دهقان در ۱۳۹۰/۰۹/۱۱ گفته :

باسلام

اینجانب کارشناس روان شناسی بالینی و کارشناسی ارشد روان شناسی عمومی هستم و متقاضی تاسیس مهد می باشم.لطفا مرا راهنمایی کنید.مریم دهقان در ۱۳۹۰/۰۹/۱۸ گفته :

با سلام
من چندروزاست که ازشماتقاضای راهنمایی برای گرفتن مجوز محد کودک راکردم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم.متشکر میشوم اگر مرا راهنمایی بفرمایید.
با تشکر
دهقانهانیه در ۱۳۹۰/۰۹/۲۱ گفته :

با سلام و خسته نباشید
من تمام شرایط گرفتن مجوز مهد رو دارم
به بهزیستی تهران خیابان پیچ شمیران مراجعه کردم اما متاسفانه کمکی به اینجانب نکردند و گفتند باید از سایت بهزیستی اقدام کنید!
اگر بنده را در این زمینه راهنمایی بفرمایید ممنون و متشکر می شومadmin در ۱۳۹۰/۱۰/۲۴ گفته :

سلام

لطفا به بهزیستی مراجعه فرمایید اونا شما رو راهنمایی میکنندنسیم در ۱۳۹۰/۱۱/۱۱ گفته :

با سلام من فوق لیسانس روان شناس بالینی هستم دوره مدیریت مهد هم در جهاد دانشگاهی گذرانده ام.اما هر بار که به بهزیستی منطقه شمیرانات مراجه میکنم هیچ کمک و یا راهنمایی جهت تاسیس مهد نمی کنند لطفا مرا راهنمایی کنیدمریم در ۱۳۹۰/۱۲/۰۴ گفته :

باسلام لطفادرموردوام برای تاسیس مهد کودک راهنمایی کنید.tavana در ۱۳۹۰/۱۲/۲۰ گفته :

با سلام
من دارای مدرک منتسوری از لندن هستم و دارای سابقه کار در منتسوری ولی لیسانس روانشناسی یا …. ندارم ،آیا مجوز برای تاسیس منتسوری به من داده میشود؟الهام در ۱۳۹۱/۰۱/۱۲ گفته :

من کارشناسی رشته مامایی رادارم وقصددارم یک خانه بازی کودک دایر نمایم اما نمیدانم برای اخذ مجوز به کدام مرکز مراجعه کنم البته با کودکان در زمینه نقاشی هم کار کرده ام درضمن می خواهم این مکان رابصورت خصوصی اداره نمایم.فاطمه در ۱۳۹۱/۰۱/۲۷ گفته :

سلام – من مدرک کاردانی دارم و خیلی علاقه مند به مهد هستم می خواستم بپرسم امکان اخذ مجوز به نام همسرم با مدرک لیسانس مدیریت هست یا نه ضمناً سابقه کار در مهد را نیز دارممریم در ۱۳۹۱/۰۱/۳۱ گفته :

سلام من میخواستم بدونم فارغ التحصیل رشته علو تربیتی هستم، ولی ۲ ماه دیگه ۲۵ سالم میشه میتونم از الان برای اخذ مجوز اقدام کنم.مینا در ۱۳۹۱/۰۲/۰۲ گفته :

سلام من میخوام مجوز مهد بگیرم لطفا راهنمایی بیشتری کنید رشته علوم تربیتی هستمسام در ۱۳۹۱/۰۳/۰۳ گفته :

سلام. من و خانومم دارای مدرک لیسانس علوم تربیتی هستیم.ولی سابقه کار نداریم .باید چیکار کنیم واز کجا شروع کنیم.؟مهدی در ۱۳۹۱/۰۳/۰۹ گفته :

با سلام
احترامآ در جستجو تاسیس خانه بازی کودک هستم . آیا برای تاسیس نیاز به مجوز دارد؟ فعالیت فوق زیر نظر کدام سازمان می باشد؟مینا در ۱۳۹۱/۰۳/۱۷ گفته :

باسلام.بنده لیسانس الهیات دارم آیا میتونم برای تاسیس مهد اقدام کنم لطفا راهنمای بفرماید.sani در ۱۳۹۱/۰۴/۱۸ گفته :

با سلام اینجانب تمام شرایط را دارم اما بهزیستی با من همکاری نمی کند لطفا راهنماییم ککنید.ندا باقری در ۱۳۹۱/۰۵/۱۵ گفته :

باسلام
بنده کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستم و بادوستانم علاقه مندیم که یک مهد تخصصی تاسیس کنیم دوره مدیریت همد نیزمی گذرانیم اما سابقه نداریم و وقت لازم برای اینکاررا نیز دارا نیستیم ما را راهنمایی فرمایید.ندا در ۱۳۹۱/۰۵/۱۶ گفته :

سلام آیابدون سابقه میشودمهد تاسیس کرد؟نجمه در ۱۳۹۱/۰۵/۱۶ گفته :

با سلام اینجانب لیسانس علوم تربیتی دارم اما سابقه ندارم آیا می شود از الان کارورزی را گذراند لطفا من را راهنمایی فرماییدنگار در ۱۳۹۱/۰۵/۱۷ گفته :

سلام
میخواستم بدونم من ارشد روان شناسی میخونم.شرایطی که بخام مهد بزنم اما سابقه نداشته باشم و دوره نگذرونم چطوریه؟فاطمه در ۱۳۹۱/۰۶/۱۳ گفته :

سلام من دیپلم مدیریت خانواده دارم ولیسانس حقوق میتوانم مهدکودک بزنمسحر در ۱۳۹۱/۰۸/۰۸ گفته :

سلام من لیسانس دبیری علوم دارم دوره مربیگری مهد هم دارم چه مراحلی باید طی کنم تا بتونم مربیگریمو بگیرم متشکرمزهرا در ۱۳۹۱/۰۸/۱۱ گفته :

با سلام دانشجو ارشد روانشناسی عمومی هستم برای تاسیس مهدکودک وسراس سالمندان من راهنمایی کنید ممنون میشم.Shideh در ۱۳۹۱/۰۹/۱۹ گفته :

با سلام
من دیپلم حسابداری دارم و مدرک مدیریت مراکز پیش از دستان رو از دانشکده روانشناسی(جهاد دانشگاهی) گرفتم و ۵ سال هم سابقه کار در مهد کودک دارم. مخواستم بدونم شرایط اخذ وجوز مهد کودک رو دارم؟الناز در ۱۳۹۱/۱۲/۰۳ گفته :

سلام.بنده فوق لیسانس مشاوره هستم.قصد تاسیس یک مهدکودک تخصصی دارم.اما نمی دونم چرا همه فکر می کنند اداره ی مهد کودک فقط نیاز به مجوز داره و مدرک تحصیلی رو در نظر نمی گیرند. مهندسی کامپیوتر و پرستاری اصلا به این حیطه مربوط نمی شوند. کار با کودک فوق العاده حساسه و فرد باید دانش این کارو داشته باشه و با گذراندن یک دوره نمی شه این علم و آگاهی رو بدست اورد.حساس ترین دوره ی زندگی هر فرد، کودکیه. دوره ای که قدرت انتخاب خود فرد کمه و دیگران و محیط بیشترین تاثیر را روی شخصیت فرد میگذارند. پس توجه کنید. باتشکرلیلا قدیمی در ۱۳۹۲/۰۱/۲۵ گفته :

سلام بنده دارای مدرک علوم تربیتی ومربیگری میباشم دارای دو سال سابقه می باشم چندین نامه ریاست جمهری به سازمان بهزیستی داشتم ولی طی چند سال جوابجوابی صادر نشده است لطفا در مورد در خاست مجوز جواب قانع کنندهای بدهیدصالح بالدی در ۱۳۹۲/۰۲/۲۰ گفته :

با سلام بنده دارای تحصیلات کارشناسی علوم اجتماعی گرایش خدمات اجتماعی و سابقه کار میباشم . لذا خواهشمند است در این زمینه همکاری نمایید(من الله التوفیق)معصومه در ۱۳۹۲/۰۲/۲۱ گفته :

سلام، من لیسانس روابط عمومی هستم و دوره مربی مهد را در جهاد دانشگاهی رشت گذرانده ام و ۲ سال سابقه در پیش دبستانی را دارم. اگر ممکن است مرا راهنمایی کنید که آیا می توانم مجوز مهد و پیش دبستانی را اخذ نماییم . با تشکرالهام عزمی در ۱۳۹۲/۰۲/۲۶ گفته :

با سلام بنده مهندس معماری کارشناس ارشد معماری می خواستم شرایط مهدکودک و یا گرفتن و مجوز موسسه خلاقیت را بپرسم لطفا راهنمایی فرماییدزهرا در ۱۳۹۲/۰۳/۱۱ گفته :

سلام من کاردانی رشه مربی کودک هستم و لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم . در حدود ۲ سال در مهدکودک کار کردم. اما برایم سابقه رد نکرده اند. در صورتی که دوره های مدیریت مهد کودک را بگذرانم امکان دریافت مجوز با توجه به مدرک تحصیلی را دارا می باشم یا نه؟ لطفا من را راهنمایی بفرمایید ممنون.محبوبه در ۱۳۹۲/۰۵/۲۱ گفته :

سلام خسته نباشید:من فوق لیسانس مدیریت منابع انسانی هستم میخوام مهدکودک تاسیس کنم لطفا راهنماییم کنیید به چه بخشهایی باید مراجعه کنم در کرج.هستی در ۱۳۹۲/۰۶/۰۲ گفته :

سلام من فارغ تحصیل در رشته دبیری علوم تجربی هستم.
لطفا برای تاسیس مهد کودک مرا راهنمایی کنید.چطور و ازکجا باید شروع کنم.با تشکرسارا در ۱۳۹۲/۰۶/۱۹ گفته :

با سلام
من دارای مدرک لیسانس گرافیک هستم سابقه کار در مهد کودک را دارم آیا با گذراندن دوره برای تاسیس مهد میتوانم اقدام کنم.
ممنون و سپاسگذارمندا در ۱۳۹۲/۰۷/۰۹ گفته :

با سلام
اینجانب دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم و تمایل بسیار به تأسیس مهد کودک دارم و ۲۳ سال سن دارم آیا راهی هست که بتوانم مهد را تآسیس کنم؟ابراهیمی در ۱۳۹۲/۰۷/۳۰ گفته :

با سلام
بنده دارای مدرک کارشناسایی پرستاری هستم آیا به بنده نیز مجوز تاسیس مهدکودک میدهند ؟h.h در ۱۳۹۲/۰۹/۲۱ گفته :

باعرض سلام:
اینجانب دارای لیسانس علوم تربیتی از دانشگاه علوم بهزیستی تهران هستم و همیه شرایط فوق را دارا می باشم. لذا سوال این است برای افراد مذکر جهت احداث مهد کودک شرایط خاصی لازم است؟؟
با تشکر…آرزو فخاري در ۱۳۹۲/۱۰/۰۴ گفته :

با سلام اینجانب با مدرک لیسانس ریاضی و با توجه به علاقه شدید به کار در مهد کودکچگونه می توانم مجوز در یافت نمایم . ممنون میشم اگه کمکم کنیدناشناس در ۱۳۹۲/۱۰/۱۲ گفته :

با سلام من موافقت اصولی دارم برای مجوز گفتند باید مکانی را اجاره کنی تا برای بازدید از بهداشت وبهزیستی و…من می خواهم سال دیگه باز کنم از الان باید یک عالمه اجاره بدهم نمی شه با موافقت اصولی باز کردلطفا راهنمایی کنید ؟نصرتی در ۱۳۹۲/۱۰/۲۳ گفته :

با سلام ۳۴ ساله و دارای لیسانس مطالعات خانواده هستم آیا امکان اخذ مدرک مدیریت مهد و در نهایت اخذ مجوز تاسیس مهد کودک را دارم یا خیر»سپیده در ۱۳۹۳/۰۸/۰۲ گفته :

درود و خسته نباشید به مدیر ومسول سایت. راستش احتیاج به مشاور و راهنمایی دارم من ۲۸ سالمه درتلاش تاسیس مهدکودک میباشم مدرکم مدیریت امورفرهنگی میباشد. میخواستم شرایط لازم رابدانم؟ باسپاس ازتوجه و راهنماییتانناشناس در ۱۳۹۳/۰۹/۱۲ گفته :

با سلام اینجانب در سال ۹۰ موفق به اخذ مجوز شدم ولی به علت مشکلات مالی ومکان مهد نتواستم آنن رادایر کنم حالا چگونه می توانمم نسبت به تمدید مجوز اقدام نمایم لطفا راهنمایی فرماییدسمیرا در ۱۳۹۳/۱۰/۱۳ گفته :

با سلام
اینجانب دارای تمام شرایط بالاهستم می خواستم بدانم ک مجوزی ک ازطریق آموزش وبرورش داده میشود از نظر گستره فعالیت چ تفاوتی با مجوزی ک از طریق بهزیستی داده میشود دارد.
متشکرمسمیرا در ۱۳۹۳/۱۰/۱۳ گفته :

باسلام من تمام شرایط را دارم ولی نمی دانم شرایط مکان تاسیس مهد باید چگونه باشد؟
لطفا مرا راهنمایی بفرمایید.
باتشکرفریده نصیری در ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ گفته :

سلام.اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشدمدیریت اجرایEMBAودانشجو دوره دکتری حرفه ای مدیریت کسب وکارDBAهستم.لازم به ذکراست که کارشناسی اینجانب اموزش معلمان است.بنده خواهان دریافت مجوز موسسه خلاقیت کودکان میباشم.لطفابنده راراهنمای بفرمایید که چه کارکنم وبه کدام سازمان مراجعه نمایم.باتشکرفریده نصیری در ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ گفته :

باسلام.بنده دارای درک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایEMBAودانشجودوره دکترد حرفه ایDBAمیباشم .برای دریافت مجوز موسسه خلاقیت کودکان باید به کدام سازمان مراجعه نمایم وچکارکنم.فاطمه در ۱۳۹۳/۱۱/۱۸ گفته :

با سلام
قصد ثبت نام برای دریافت مجوز تاسیس مهد کودک در استان کرمان دارم. ممکنه راهنماییم کنید زمان ثبت نام چه تاریخی است
با تشکرs در ۱۳۹۳/۱۲/۰۱ گفته :

ba salam man licanc ravanshenaci hactam mikhactam mahdekodak tacic konam be bezisti raftam migan bayad zaman tacic ra dar sait mizanan man har roz sait ra chek mikonam vali khabari az sabte nam nict lotfan rahnamai konid .mamnonطاهره محمدی در ۱۳۹۴/۰۱/۲۶ گفته :

باسلام واحترام خواستم بدونم افراد باز نشته با ۴۷ سال سن هم میتونندمجوز تاسیس مهد کودک باشندبهناز در ۱۳۹۴/۰۶/۰۳ گفته :

با سلام اینجانب با داشتن مدرک کارشناسی پرستاری متقاضی تاسیس مهد کودک در تبریز میباشم لطفا مرا راهنمایی کنید